A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Відбулося засіданя комісії з вивчення питань зайнятості населення району

23.03.2018 відбулося засідання комісії з вивчення питань зайнятості населення району під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь директори міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник управління соціального захисту населення, начальники відділів агропромислового розвитку, освіти, молоді та спорту, економічного розвитку Канівської райдержадміністрації та голова координаційної ради профспілок Канівського району по питанню  впровадження віддаленого доступу клієнтів до ресурсів ЄІАС та послуг служби зайнятості через «електронний кабінет», в т.ч. роботодавців з робочого місця

Як повідомила директор міськрайонного центру зайнятості «в умовах посилення конкуренції між учасниками ринку праці з урахуванням зростаючих потреб суспільства та розвитку новітніх інформаційних технологій потребувала модернізації технологія обслуговування населення Служби з одночасним посиленням її інституційної спроможності, пошуку ефективних шляхів мінімізації ризиків, збільшення частки витрат на реалізацію заходів активної політики зайнятості.      

З січня 2017 став доступним Сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних» на порталі державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua.

Клієнт служби зайнятості має змогу скористатися даним сервісом для запису на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості. Такими прийомами можуть бути первинний прийом або отримання консультації. У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талона на робоче місце (РМ), про які особа повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).».

У 2017 році завдяки сервісу, не виходячи з дому, 49 осіб міста та району записались на первинний прийом до центру зайнятості та отримали консультації, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора