Відбулося засіданя комісії з вивчення питань зайнятості населення району

24.10.2017 відбулося засідання комісії з вивчення питань зайнятості населення району під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь: начальники управлінь соціального захисту населення, агропромислового розвитку, відділів економіки та розвитку інфраструктури, освіти райдержадміністрації, директори міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області.

Під час засідання розглядалося питання щодо підтвердження результатів неформального навчання.

«Як показує досвід європейських країн, визнання результатів неформального професійного  навчання має позитивний соціальний ефект як для працівників, які підвищують свій статус, так і для підприємств, виробництва, економічного розвитку країни», – повідомила директор міськрайонного центру зайнятості Коломієць Н.І.

Закон України «Про зайнятість населення» запровадив новий механізм, спрямований на забезпечення соціального захисту та конкурентоспроможності населення України на ринку праці, - підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Роботодавці та зацікавлені особи можуть звернутися до центру зайнятості з метою отримання консультації та допомоги з питання підтвердження результатів неформального навчання з робітничих професій, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА