Відбулося засіданя районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення

24.10.2017 відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь: начальники управлінь соціального захисту населення, агропромислового розвитку, відділів економіки та розвитку інфраструктури, освіти райдержадміністрації, директори міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області.

Під час засідання розглядалося питання щодо взаємодії служби зайнятості та державної служби України з питань праці.

Як повідомила директор міськрайонного центру зайнятості Коломієць Н.І.: «В рамках Порядку взаємодії територіальних органів Державної інспекції України з питань праці та державної служби зайнятості Канівський МРЦЗ планує та організовує системну інформаційно-роз’яснювальну роботу як з безробітними,  так і з роботодавцями.

Спільно з інспекцією праці в 2017 році проведено 31 тематичний семінар  щодо роз’яснення трудового законодавства, специфіки працевлаштування осіб квотних категорій, зокрема осіб з інвалідністю.

Канівський міськрайонний центр зайнятості активно здійснює профорієнтаційну та інформаційно-роз’яснювальну роботу нового формату, з використанням мобільного транспортного засобу, в яких приймала участь головний державний інспектор Управління Держпраці в Черкаській області.

Тематика заходів, які проводяться, досить різноманітна: презентації послуг служби зайнятості, дні центру зайнятості, дні інформації, ярмарки професій, виїзні акції «З людьми і для людей», виїзні профорієнтаційні заходи для школярів тощо».

Виїзні заходи проводяться спільно головним державним інспектором Управління Держпраці у Черкаській області, спеціалістами управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації, Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Черкаській області, Канівського відділення Черкаської ОДПІ, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА