A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Відбулося засіданя районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення

24.10.2017 відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь: начальники управлінь соціального захисту населення, агропромислового розвитку, відділів економіки та розвитку інфраструктури, освіти райдержадміністрації, директори міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області.

Під час засідання розглядалося питання щодо взаємодії служби зайнятості та державної служби України з питань праці.

Як повідомила директор міськрайонного центру зайнятості Коломієць Н.І.: «В рамках Порядку взаємодії територіальних органів Державної інспекції України з питань праці та державної служби зайнятості Канівський МРЦЗ планує та організовує системну інформаційно-роз’яснювальну роботу як з безробітними,  так і з роботодавцями.

Спільно з інспекцією праці в 2017 році проведено 31 тематичний семінар  щодо роз’яснення трудового законодавства, специфіки працевлаштування осіб квотних категорій, зокрема осіб з інвалідністю.

Канівський міськрайонний центр зайнятості активно здійснює профорієнтаційну та інформаційно-роз’яснювальну роботу нового формату, з використанням мобільного транспортного засобу, в яких приймала участь головний державний інспектор Управління Держпраці в Черкаській області.

Тематика заходів, які проводяться, досить різноманітна: презентації послуг служби зайнятості, дні центру зайнятості, дні інформації, ярмарки професій, виїзні акції «З людьми і для людей», виїзні профорієнтаційні заходи для школярів тощо».

Виїзні заходи проводяться спільно головним державним інспектором Управління Держпраці у Черкаській області, спеціалістами управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації, Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Черкаській області, Канівського відділення Черкаської ОДПІ, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора