Військова служба за контрактом

Канівський міський об’єднаний  військовий комісаріат запрошує чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років вступити на військову службу за контрактом в 2019 році на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

За наказом Міністра Оборони Степана Полторака з 1 січня 2019 року щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців збільшилось у порівнянні з 2018 роком та становить: ( Сухопутні війська – від 10 000 грн., Десантно-штурмові війська – від 11 000 гривень, Сили спеціальних операцій – від 12 000 гривень).

Додаткова щомісячна винагорода військовослужбовців за участь в ООС (операція об’єднаних сил):

на першій лінії оборони – 10000 грн.

на 2-й  – 4500 грн.

Військовослужбовці забезпечуються пільгами відповідно до законодавства України та мають повний соціальний пакет.

Громадянам, які уклали контракт для проходження військової служби  в Збройних Силах України в 2019 році та проживають на території міста Канева передбачається надання одноразової грошової матеріальної допомоги в сумі 10 000 гривень.

Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходяться у військовому комісаріаті.

За детальною інформацією звертатись до Канівського ОМВК  за адресою: вул. ТОРГОВА 6, контактний телефон – 3 23 35.

Військовий комісар Канівського ОМВК                                                                                                  підполковник Шишка І.О.