Виплата компенсації на тверде паливо та скраплений газ у 2018 році

Повідомляємо, що відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабміну України від 27.12.2001 № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива», від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом» у 2018 році визначені норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються пільги готівкою, застосовується ціна твердого палива – 2424,16 грн. за одну тонну та ціна скрапленого газу – 242,42 грн. за один балон.

Компенсація готівкою на придбання твердого палива проводиться відповідно до поданих заяв згідно з пільговими категоріями: 100% - 2424,16 грн., 75% - 1818,12 грн., 50% - 1212,08 грн.

Компенсація готівки на балон скрапленого газу виплачується відповідно до поданих заяв та за наявності технічного паспорту на газову установку, згідно з пільговими категоріями: 100% - 242,42 грн., 75% - 181,82 грн., 50% - 121,21 грн.

Звертаємо особливу увагу, що з 1 липня 2015 набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї». Відповідно до якої компенсація на тверде паливо та скраплений газ учасникам війни, особам ЧАЕС 3 категорії, сільським педагогам на пенсії, сільським медикам на пенсії, сільським бібліотекарям на пенсії, сільським працівникам культури на пенсії, багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям, сім’ям опікуна, дитячим будинкам сімейного типу, надається за умови, якщо розмір середньомісячного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередній рік не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Податкова соціальна пільга у 2018 році становить 2470 грн.

Сільським жителям, які мають право на отримання компенсації, необхідно звернутися  в сільську раду згідно зареєстрованого місця проживання або до Відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації та написати заяву на компенсацію.

За консультацією звертатися за телефоном: 3-24-43, відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН Канівської РДА, який знаходиться за адресою: м.Канів, вул.О.Кошового,2, кабінет № 10.