Які документи потрібні для призначення тимчасової допомоги замість пенсії

Особам, які досягли пенсійного віку, але не мають відповідного стажу, слід звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації чи за адресою фактичного проживання.

Вони повинні написати заяву і додати такі документи:

• документ, що засвідчує особу пенсіонера, його місце проживання та ідентифікаційний код;
  • довідку про страховий стаж (видається у Пенсійному фонді на запит пенсіонера упродовж п’яти робочих днів);
  • заповнити декларацію про доходи і майновий стан на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї за останні півроку, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги.

У разі звернення до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання, до заяви додається довідка про неотримання такої допомоги в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Рішення про призначення допомоги приймає орган соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня звернення.

Допомога перераховується кожні шість місяців з урахуванням змін до її майнового стану та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА