Який порядок виплати допомоги для тих, хто не заробив на пенсію?

Урядом затверджено порядок призначення та виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючим громадянам, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату.

Кабінет Міністрів України розписав порядок виплат особам, які не напрацювали пенсію.

Це стосується тих громадян, які не отримали право на пенсійну випла­ту у зв'язку з відсутністю необхід­ного страхового стажу, за наявності не менше 15 років страхового ста­жу, тобто не заробили свою пенсію.

Для призначення допомоги враховується майновий стан і середньомісячний сукупний дохід громадянина.

Допомога перераховується кожні шість місяців з урахуванням змін майнового стану громадян та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА