Заміна чорнобильських посвідчень 1 категорії

Інформуємо, що відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», департаментом соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації розпочато заміну посвідчень:

1) особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

2) учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 2, 3) з числа   громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

Для заміни посвідчень при собі мати:

1. копія паспорту;
  2. копія ідентифікаційного номера платника податків;
  3. матове фото 3х4 , що відповідає віку громадянина (громадянки);
  4. оригінал посвідчення, що підлягає заміні.

Стовідсоткове забезпечення новими бланками посвідчень буде здійснено протягом 2019 року.

З повним пакетом до управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації за адресою: м. Канів, вул. О.Кошового, 2.